МЕРЛО – Мерло – це вино для задоволення. Класика світу червоних тихих вин родом з Франції.  Один з найпопулярніших і улюбленіших сортів виноробів. Має прекрасні особисті смакові характеристики, які також стають гармонійним доповненням відомих купажів. М’яке та легке, Мерло здобуло репутацію жіночого вина, оскільки має незначну концентрацію танінів, що робить його нетерпким та нев’язким і через це – більш питким.  Як правило, Мерло не зберігають довше 5 років, адже всі свої найкращі властивості воно розкриває у молодому віці.

Характеристика: Середньотіле, сухе та низькокислотне, має досить виражені фруктові ноти. Малина, чорна черешня, шоколад та кедр – домінуючі складові  букету, прикрашенні вершковими післясмаком. Колір Мерло - рубіново-червоний, переважно середньої насиченості.

Подача:  Великий широкий та прозорий бокал. Мерло, має бути кімнатної температури.  Поєднується майже з будь-якими стравами, особливо з м’ясними. Ідеально пасує до спагеті Болон’єзе або піци папероні. Якщо Ви вегетаріанець, спробуйте Мерло з грибним біфстроганом або обсмаженими карамелізованими овочами.

Коли: Мерло приємно насолоджуватися вдома наодинці, досліджуючи його смакову палітру. Крім того, це вино – ідеальний супутник відвідування гостей. Вибір Мерло у якості подарунку – ніколи Вас не підведе.