СОВІНЬЙОН БЛАН – це сорт елітного білого винограду родом із Франціії, також відомий як Фюме Блан (в перекладі з франц. «Fume» - означає «димний»). Також Совіньйон Блан означає «дикий білий» через те, що

виноградні лози використовувались для дикого росту. Це вино створено для задоволення і підкреслює прекрасні моменти життя.

Характеристика: Легкотіле біле вино відоме своїм сухим свіжно-кислуватим смаком. Домінуючі ноти фруктового аромату – білий персик, лайм, маракуя. Також має вершковий смак і водночас зберігає фірмові «зелені» нотки та з грушовим післясмаком. Найкраще вживати молодим, витриманим не більше 2-х років, коли воно має максимальний рівень кислотності і насичених фруктових нот.

Подача: Бокал для білого вина. Температура подачі – льодяна. Чудово поєднується з ніжними та пряними сирами або свіжими, солоними. Це вино буде прекрасним доповненням до свіжого салату з зелені та морепродуктів, копченого лосося та авокадо або спагеті Карбонара чи песто-Італія.

Коли: Пригостіть себе цим білим сухим вином з освіжаючим ароматом і фруктовим смаком у затишному місці, яке вам до душі під сонечком. Відкрийте пляшечку, налийте у келих та насолоджуйтесь моментом.