ШИРАЗ (Сіра) –  сорт винограду, відомий своєю довгою історією. Досі ведуться суперечки щодо його походження. Деякі впевнені, що Шираз родом з Сирії, інші вважають його суто французьким сортом. Але навряд чи можна знайти людину, байдужу до Шираз. Експресивний, насичений та пряний, він дарує смакову насолоду та дає поштовх фантазії, якій іноді бракує слів, щоб втілитися в життя.

Характеристика: Повнотіле, фруктове, середньокислотне та високоалкогольне. Домінуючі ноти букету – ягоди темних сортів – лохина, слива, смородина у комбінації з земляними, дубовими та пряними тонами. Аромат зеленого перцю горошком та шоколаду. Колір Шираз – темнофіолетивий, насичений.  Середня тривалість зберігання вина сорту Шираз – 10 років.

Подача: Стандартний бокал для червоного вина. Температура подачі – кімнатна. Чудово поєднується з смаженими відбивними або печенням. Також, Шираз неймовірний з прянощами, а особливо з чіл ікон карне або з гострою яловичиною. Спробуйте Шираз з блюдами на барбекю або з класичним бургером.

Коли: Побалуйте себе пляшечкою чудового I heart Shiraz під час барбекю в саду, навіть якщо дощ. Шираз чудово підійде як для прохолодних домашніх вечорів, так і для сонячних літніх днів у компанії друзів.